کد خبر: ۲۱۳۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
رئیس صمت جنوب استان کرمان گفت:دلیل افزایش قیمت گوجه کمبود این محصول در بازار است که این مسئله تا ۲۰ آذر مرتفع می شود و قیمت گوجه با ورود بیشتر این محصول در بازار کاهش پیدا می کند.
ناطقان: مسلم مروجی اظهار کرد: از ۲۴ آبان که شاهد افزایش قیمت بنزین بودیم، همزمان با سراسر کشور جلسات تنظیم بازار در هفت شهرستان جنوب استان کرمان برگزار شد.

وی اظهار داشت: همه تیم های نظارتی در حالت آماده باش قرار دارند و از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱۵ آذر نزدیک به هزار و ۴۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده است که در این راستا تعداد ۱۴۳ پرونده تعزیراتی نیز تشکیل و معرفی به تعزیرات شده است.

مروجی با اشاره به اینکه تخلفات ریالی پرونده ها مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال بوده است، تصریح کرد: تعداد ۱۳۰ شکایت از طریق سامانه ۱۲۴ ثبت شده است که بیشترین شکایت ها نیز مربوط به حوزه حمل و نقل بوده است.

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب استان کرمان ادامه داد: در این خصوص جلساتی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد و همچنین با شهرداری ها با کنترل قیمت های حمل و نقل درون شهری جلساتی برگزار شد.

وی با بیان این مطلب که دولت در حال مشخص کردن سهمیه برای حوزه حمل و نقل است، بیان داشت: تقریبا شرایط عادی در جنوب استان حاکم است اما در مجموع بهترین بازرس خود مردم هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه در خصوص آژانس ها در جنوب کرمان شاهد افزایش قیمت ها بویم که در این زمینه دولت جهت رفع مشکل تصمیماتی گرفته است، عنوان داشت: در راستای تعادل و تنظیم بازار جیرفت، کانکسی نیز در مرکز شهر راه اندازی شده که سریع تر به مشکلات بازار رسیدگی شود.

وی در خصوص افزایش قیمت گوجه گفت: افزایش قیمت گوجه ارتباطی با افزایش قیمت بنزین ندارد بلکه دلیل آن کمبود محصول گوجه در بازار است که این مسئله تا ۲۰ آذر مرتفع می شود و قیمت گوجه با ورود بیشتر این محصول در بازار کاهش پیدا می کند.
منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبين ارجمند
لطفا از نوشتن نظرات بصورت فينگليش (حروف لاتين) خودداري كنيد. " ناطق " به دلايل اخلاقي از انتشار نظراتي كه داراي توهين يا افترا به شخصيت هاي حقيقي يا حقوقي باشد معذور است. تلاش ما بر اين است , انتشار نظرات مخاطبين ارجمند در سريعترين زمان ممكن انجام شود , لذا براي نمايش نظراتتان شكيباباشيد.
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین