نماینده قائمشهر در گفتگو با ناطقان:
متاسفانه صداوسیما به فضای مجازی حسادت می کند
نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار "ناطقان" پیرامون نوع مواجه صداوسیما با فضای مجازی گفت: متاسفانه در این زمینه شاهد نوعی حسادت غیرحرفه ای هستیم و گویا مدیران رسانه ملی علاقه ای ندارند ظرفیتهای فضای مجازی را برای مردم بازگو و تشریح کنند.

وی ادامه داد: در عین حال که لازم است آسیبها و خطرات این عرصه را برای جامعه روشن کنیم، نباید مردم را از فضای مجازی بترسانیم و همه باید بدانند امروز کلید حل بسیاری مشکلات کشور از جمله اشتغال در عرصه فناوری و اطلاعات است.

رضیان در پاسخ به این سوال که علت رویکرد نامناسب صداوسیما در قبال فضای مجازی را چه می داند، ابراز داشت: بالاخره تا پیش از این عرصه خبر و اطلاع رسانی صرفا و بصورت انحصاری در اختیار این دوستان بود، و حالا فضای مجازی بعنوان رقیبی جدی و پرنشاط وارد میدان شده و ممکن است برخی از مدیران صداوسیما نگرانی هایی داشته باشند.

این نماینده اصولگرای مجلس با هشدار به مدیران رسانه ملی گفت: تلویزیون اگر بخواهد با فضای مجازی تقابل کند، مردم از آن رویگردان می شوند و لازم است همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند، فرصتها و تهدیدهای فضای مجازی به موازات هم بیان شود.